Jdi na obsah Jdi na menu
 


Great Pockets: Mějte u sebe vše důležité ve velkých kapsách

18. 3. 2007
„Nosíte u sebe plno elektronických zařízení a nemáte je kam dávat? Začínáte ztrácet přehled o vašem obsahu kapes? Máme návod, jak vše pohřbít do minulosti a začít novou etapu módy,“ říká nejznámější britský módní návrhář Henry Needle ze společnosti Henry Needle & Sons. Kdo je ale skutečným vedením této společnosti?


Obrazek


Jistě sami mi dáte za pravdu, že u sebe máte běžně víc než jednu elektronickou věc. Některé profese požadují u sebe mít rovnou celý arzenál vybavení. Povětšinou to bývá vždy mobilní telefon, digitální fotoaparát, digitální videokamera, hudební přehrávač, kapesní rádio, navigační systém, notebook… Nosíte všechno v kapsách? Ano? Ne? Nevadí. U Henryho Needla si můžete nechat ušít prakticky cokoliv a každý z jeho modelů bude mít speciální kapsy s objemem více než 10 litrů, aby se elektronika do kapes vtěsnala. Ať jste muž, anebo žena, nabídka kolekce je rozmanitá. Trend Great Pockets zasáhne během několika dní celý svět, ČR nevyjímaje. Více informací na www.greatpockets.com.


Obrazek Obrazek


Po prohlédnutí různých modelů v kvalitně připravené prezentaci si oblečení můžete buď zakoupit, nebo si nabídku rozmyslet a odejít. Ať zvolíte jakoukoliv z možností, vždy stejně odejdete s prázdnou. Celý podnik NH&S je pouze fiktivní a nikdy nikomu nic neušije.


Obrazek ObrazekKdo se skrývá za vším?

Při úprku z pobočky Henrys Needle & Sons, kde se sám Henry Needls snaží úlisně za každou cenu prodat některý ze svých šílených modelů, zjišťujeme, že není zapotřebí mít pro své elektronické vybavení žádnou speciální konfekci. Můžeme žít stejným stylem, stejným společenským životem a nepotřebujeme objemné kapsy s objemem desítek litrů. Vše řeší malý zázrak s názvem N95, který se právě dostává do prodeje. A právě proto si Nokia připravila tuto netradiční kampaň: Proč nosit u sebe tolik elektroniky, když Nokia N95 kloubí v sobě výhody mobilního telefonu, digitálního fotoaparátu, digitální videokamery, hudebního přehrávače, kapesního rádia, navigačního systému a notebooku. Na konci vydařené prezentace, ve které hosta provází fiktivní Henry Needle, nás odkaz přesměruje na zajímavější alternativu "Velkých kapes". Je jím právě Nokia N95. Náhoda? Nikoliv.


Obrazek Obrazek

Kdo bude klientem Nokie a kdo klientem Henryho?

Je velké štěstí, že trend velkých kapes je jen alegorií na dnešní potřebu mít vždy vše u sebe. Velmi zdařile vytvořená fiktivní společnost britského krejčího by určitě neměla mnoho zákazníků. Víme možná o jednom jistém, ten by ale podnik nezachránil – Krteček (ten by o kalhotky s velkou kapsou jistě stál). Určitě lépe na tom bude Nokia, která svým hi-tech modelem N95 se snaží upoutat a oslovit co největší masy zákazníků. Nutno podotkout, že se jedná o novou reklamní kampaň svého druhu. Zda bude mít úspěch, můžeme posoudit až z prvních statistik prodeje Nokie N95.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář