Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPY: První fotografie výsuvné Nokie E65

4. 1. 2007
První fotografie připravovaného smartphonu s výsuvnou konstrukcí jsou tu. Jedná se o elegantního manažera s 2 megapixelovým fotoaparátem, podporou wi-fi a displejem o rozlišení 240x320. Zajímavými jsou rovněž nové materiály: pryž a imitace kůže.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
(publikovaný snímek byl odstraněn, zde uvedený snímek je umístěn na serveru imageshack.us)
(published photo has been removed, added photo is placed on foreign server imageshack.us)    Dosud nepředstavená novinka zastupuje manažerskou řadu e-series. První ze série "éček" nabízí výsuvnou konstrukci. Design upokojí konzervativní klientelu, mnohé prvky totožné s připravovaným modelem E61i. Samotný telefon je nezvykle tenký. Žiletkoidního RAZRa nový smartphone sice nepřekonává, ale tloušťka 14mm je jistě zajímavým číslem. Přesné rozměry činí 106x47x14mm. Ostaní specifikaci jsme vám již přinesli v předchozí zprávě o připravovaných modelech E61i a E65.
    E65 nabízí nezvykle mnoho tlačítek. Přední stranu v okolí čtyřsměrové klávesy pokrývá čtveřice nových tlačítek, sloužících pro ovládání hlasových služeb přes bezdrátovou síť wi-fi (VoIP). Ze strany se kromě regulace hlasitosti objevují nově tlačítka pro vstup do e-mailového klienta a spuštění diktafonu. Ze snímků je rovněž patrné, že telefon nabízí pop-port. Tolik očekávaný konektor miniUSB chybí!
    Přístroj by se měl dostat do prodeje ve 2. nebo 3. kvartálu roku 2007 za cenu 340€.
(publikované snímky byly odstraněn, zde uvedené fotografie jsou umístěn na serveru imageshack.us)
(published photos have been removed, added photos are placed on
foreign server imageshack.us)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář