Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nokia N73 už je nabízena v 6 barevných variantách

24. 2. 2007
Nokia, aby udržela prodeje svých výrobků, čas od času stávající modely přebalí do nového krytu. Nyní nám naservírovala nové barevné varianty modelu N73 a celá paleta krytů se tak rozrůstá na 6 barev.


Obrazek


Kromě dvou základních barevných krytů silver/plum a white/red můžeme na trhu narazit na ještě na celočernou variantu Nokie N73ME. Nokia se ale rozhodla, že 3 barvy jsou málo a paletu rozšířila o bežový, modrý a růžový kryt baterie. O nových odstínech přední části krytů není na webu Nokie prozatím žádná zmínka. Nokia N73 v nových barvách bude k dispozici pouze na vybraných trzích. Zda mezi nimi figuruje Česko a Slovensko, není známo.

(Zdroj: www.nseries.com)


EDITED 25.2.2007, 18:00:
Nově oficiálně nepředstavená modrá barevná varinta Nokie N73 bude k dispozici také na českém trhu. Jako první ji nabídne výhradně řetězec prodejen ElectroWorld, lze ale očekávat, že se objeví také v nabídce běžných kamenných prodejen a e-shopů. Vzhledem k tomu, že modrý kryt dostupný u modelu v kompletním prodejním balení, současný majitel N73 nemusí zoufat. Autorizované servisní střediska je musí mít pro případ reklamace okamžitě k dispozici. Případnému zájemci o překrytování pak stačí pouze navštívit patřičné místo střediska. Ostatní odpovídá standardnímu sazebníku servisů.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fanklub 5800:

(Facebook:, 7. 1. 2010 0:11)

Nokia 5800 xm. http://www.facebook.com/group.php?v=wall&ref=nf&gid=236779424005