Jdi na obsah Jdi na menu
 


K čemu čárové kódy? Například k poznání nových přátel!

5. 5. 2007
Komunikace nemusí probíhat prostřednicitvím běžně psaného textu. Můžeme sdělovat a získávat informace skrze čárové kódy. Nokia připravuje nový trend, jak čárové kódy zužitkovat v běžném životě.

ČLÁNEK BYL PŘEJAT Z WWW.S60.CZ.


V nedávném článku jsme vám přinesli návod, jak aplikace BarCode reader ve smartphonech S60 funguje a k čemu slouží. Do teď nebylo patrné, jak hodlá Nokia aplikaci v telefonech prakticky využít. Konečně máme jasno. Tento týden Nokia potají spustila betaverzi stránek propagující čárové kódy útokem. Tři snadné kroky - vytvoření, aplikování a dešifrování. Tak málo stačí k tomu, abyste si například na ulici našli ideálního partnera. V čárovém kódu můžete zašifrovat své zájmy, znamení zvěrokruhu, oblíbený film nebo popis vlastní povahy. Nyní si stačí vygenerovaný čtvercový kód nechat natisknout například na tričko a promenáda po ulici může začít. Důmyslné na celé záležitosti je to, že tyto informace se dozví jen ten, kdo má o ně zájem a kdo vlastní telefon s patřičnou aplikací pro dekódování vzkazu. Zdá se, že čárové kódy v telefonech nabírají první smysl. Alespoň za účelem zábavy.

Obrazek 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jhgjgjg

(ghjghjh, 5. 5. 2008 13:16)

blbost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: jhgjgjg

(hanulka, 23. 8. 2010 12:19)

jo a ty si kreten! to nahodsou dobrý... co umíš ty? jenom kritizovat co ty chudaku.... sam bys todle nevymyslel.... ubožaku cos dokazal ty? bych chtěl vědět co seš za blba